Datová úložiště

Naprosto nezbytnou součástí IT vybavení Vaší firmy či zdravotnického zařízení by měla být adekvátně vyřešená správa dat, jejich uložení a zálohování. 
Se všemi těmito procesy Vám pomůžeme! 

Navíc v případě problému se na nás můžete obrátit a my Vám poskytneme včasnou technickou podporu. 


 • Navrhneme vhodný způsob zálohy dat.
 • Navrhneme vhodné datové úložiště.
 • Nastavíme zálohovací software.
 • Budeme provádět kontrolu a verifikaci zálohovaných dat, případně archivaci dat.
 • Poskytneme Vám technickou podporu.

CA-ST Cloud, on-line řešení pro zálohu Vašich dat

  1. Automatizované řešení - Vaše data budou pravidelně zálohována bez Vaší účasti.
  2. Nezávislá lokalita - Vaše data budou uložena mimo prostor Vašeho pracoviště. V případě krádeže, vytopení ordinace poškozeným potrubím, či živelné pohromy budou data uložena v bezpečí mimo inkriminované pracoviště.
  3. Redundance záloh - Vaše data budou uložena na "redundantním" úložišti a navíc ještě zrcadlena a lokálně uložena tak, že budou v bezpečí i v případě vnějšího útoku z Internetu.
  4. Spolehlivost - V pravidelných intervalech bude prováděna kontrola čitelnosti záloh. Toto je z řad uživatelů IT velmi opomíjená činnost. Kromě zálohy je nutné ověřovat i její zpětnou čitelnost!
  5. Dostupnost - Možnost získání kopie dat i v případě nedostupnosti internetu. Data budou uložena u Vám známého poskytovatele služeb CA-ST comp – Radovan Svoboda a nebudou na anonymních serverech poskytovatelů cloudových úložišť, která se v případě výpadku sítě internet stávají nedostupná. V nouzové situaci, lze poskytnout kopii dat například na přenosném disku, což u cloudových úložišť nebývá možné.

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat prostřednictvím formuláře níže.